KURSUMUZDAN CANLI YAYIN GÖRÜNTÜLERİ

Zaman zaman kursumuzdaki teorik  ve direksiyon derslerinden canlı yayınlarımızı buradan izleyebileceksiniz.

ARAÇ TEKNİĞİ KONU ANLATIM VİDEOLARI

Kullandığımız veya ileride kullanacağımız araçlarımızı ne derecede tanıyoruz, arıza anında neler yapmamız gerekiyor?

İLKYARDIM KONU ANLATIM VİDEOLARI

En iyi sürücü olabiliriz, ancak karşılacağımız bir kaza anında da en az bir doktor kadar yaralılara ilk müdahaleyi yapabilmeliyiz.

TRAFİK ADABI KONU ANLATIM VİDEOLARI

Unutmayalım ki trafikte karşılıklı saygı ve sevgi çok önemlidir. Çok iyi bir sürücü olabiliriz, ama sabır ve saygı en önemli unsurdur.

VİDEOLAR

Bu bölümde dreksiyon sınavı baştan sona nasıl yapılır, araç tanıtımı ile Ceylan Sürücü Kursu adaylarının direksiyon eğitimi sırasında çekilmiş çeşitli park eğitim videolarını bulabileceksiniz.

VİDEOLAR İÇİN TIKLAYINIZ…

KURSUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Kursumuzun tecrübeli ve profosyonel kadrosu ile sizlere en iyi eğitimi vererek, kaliteli birer sürücü olmanız için uğraş vermektedir.

Kursumuzu Tanıyalım

1989 Yılından beri aralıksız Aydın’da hizmet veren Ceylan Sürücü Kursu, sürücü adaylarının sürüş seviyesine ve bireysel özelliklerine uygun olarak uzman, güvenli sürüş sertifikasına sahip öğreticileri ile öncelikle sürücü eğitim simülatörü ile belli davranışları kazandırdıktan sonra trafiğe kapalı eğitim amaçlı düzenlenmiş pist eğitim alanında daha sonra da Akan Trafikte güvenli eğitim hizmeti veriliyor.

SÜRÜCÜ PİSTİMİZ

Devamı…

SİMİLATÖRLÜ EĞİTİM

Devamı…

E-SINAV MERKEZİ

Devamı…

% 100 MEMNUNİYET

Devamı…

YÜKSEK BAŞARI ORANI

Devamı…

GEREKLİ EVRAKLAR

Devamı…

DİREKSİYON EĞİTİMİ

Deneyimli ve uzman direksiyon öğretmenlerimizle siz Aydınlı hemşehrilerimize en iyi sürücü eğitimini vermek için özveriyle çalışmaktadırlar.Deneyimli ve uzman direksiyon öğretmenlerimizle siz Aydınlı hemşehrilerimize en iyi sürücü eğitimini vermek için özveriyle çalışmaktadırlar.

Devamı…

Sayaçlar

İnternet yayılımı, orman yangını ve günlük hayatımızın her bölümüne ulaşırken, giderek daha fazla trafik bilgi aramak üzere web sitelerine yönlendiriliyor.

 

Önceden belirlenmiş temalar

 

MUTLU KELİMELER

 

ÖDÜLLER

İletişim

Kursumuzla ilgili her türlü görüş, öneri ve eliştirilerinizi bize yazabilirsiniz. Sizlerin görüş, öneri ve eleştirileri hizmet kalitemizin yükselmesine rehber olacaktır.Kursumuzla ilgili her türlü görüş, öneri ve eliştirilerinizi bize yazabilirsiniz. Sizlerin görüş, öneri ve eleştirileri hizmet kalitemizin yükselmesine rehber olacaktır.

[mesmerize_contact_form shortcode=”wpforms id="1097"”]