-1989 yılında kurulan Ceylan Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’ nın denetim ve gözetimi altındadır. Kursumuz ISO 9000-2001 belgeli olarak hizmet vermektedir.

Kursumuzda halen B (otomobil),B(Engelli),B (Otomatik)- A1 – A2- A (motosiklet), D (Otobüs) C (Kamyon) CE (Tır,Çekici) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 27′ şer kişilik klimalı sınıflarda uzman eğitim kadrosu tarafından verilen eğitim,Sürücü eğitiminin kalitesini artırarak,daha iyi eğitilmiş,sorumluluk sahibi ve trafik ortamında paylaşma kültürü geliştirilmiş sürücüler yetiştirmek amacıyla hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Ceylan Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyonuna almıştır.

2018 Model Volkswagen polo marka araçlarla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz sabır ve gayret sonucu 

sizin de bize katılıp “Bilinçli Sürücü” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan “CEYLAN SÜRÜCÜ KURSU” adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim 

vermeyi ilke edinmiş ve derslerini görsel ve işitsel uygulamalarla yapmakta ve merkezi sistem sınavı öncesi eksiklerin telafisi çin gerçek deneme sınavları yapmaktadır.

Bay ve bayan direksiyon öğretmenleri ve son model araçlarımız eşliğinde uygun ödeme koşulları ile güven duygusunu garanti etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu sayfa bugün : 0,
Toplamda :2.034
kez görüntülenmiştir.

2 Replies to “Hakkımızda”

  1. Hem eğitimcilerinden hem de eğitiminden son derece memnun kaldım. Teorik ve direksiyon sınavından sıfır aday olmama rağmen ilk seferde geçtim. Özellikle direksiyon eğitmenim Nazlı Özdemir hem özgüvenimin artmasını hem de başarılı olmamı sağladı. Çok memnun kaldım. Kendisine ve Ceylan Sürücü kursu ailesine çok teşekkür ederim

  2. Gerçekten çok kaliteli bir kurs veriyorlar.
    Hocalar da aynı şekilde çok iyi öğreticiler.
    İyi ki Ceylan sürücü kursuna gitmişim.
    Çok teşekkür ederim Ceylan sürücü kursu.😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir