Ceylan Sürücü Kursu
Memnuniyet Anketi
Anketimize katıldığınız için çok teşekkürler.
Kursumuzu geliştirmeye devam edebilmemiz için görüşlerinizi duymak istiyoruz. Lütfen bu hızlı anketi doldurun ve düşüncelerinizi bize bildirin. (isim yazmak zorunda değilsiniz.)

Bu sayfa bugün : 0,
Toplamda :997
kez görüntülenmiştir.

4 Replies to “Memnuniyet”

  1. müthiş bir eğitim düzenleri var sistemli planlı özgün harika bir eğitim aldım sürücü belgesi adına aydında ceylan sürücü kursundan daha iyi bir yer olması imkansız bu yorumu okuyan ve ehliyet almak isteyen kardeşim hiç düşünme direk git ceylana emin ol çok rahat şekilde başaracaksın direksiyon hocam mehmet kadir yılmaza da ayrıca teşekkür ederim harika sabırlı ve özverili bir eğitimle tek seferde ehliyeti alabildim çok teşekkür ederim

  2. bugun direksiyon sınavım vardi şükürler olsun tek srferde gectim…münire hocama bize olan katkilarindan dolayi cok ama cok teşekkür ederim…ceylan sürücü kursu gercekten farkini bir kez daha gosterdi iyiki sizinle yolum kesişmiş…munire hocama sevgiler….

  3. Kurstan çok memnundum. Ehliyet almak isteyen kişilere kesinlikle Ceylan sürücü kursunu öneriyorum. Direksiyon eğitimlerinin birebir şekilde verilmesi de diğer kurs merkezlerinin önüne geçiriyor Ceylan’ı. Direksiyon hocam Münire hanıma da sabırlı ve özverili yaklaşımından ötürü ayrıca teşekkür ediyorum. Münire hocam sayesinde ilk seferde ehliyetimi aldım.

  4. Aydın ili sınırları içerisindeki şüphesiz en iyi sürücü kursu. Uzman öğreticileri ve geniş fiziksel olanaklara sahip olan Ceylan’ı tüm ehliyet alacaklara tavsiye ederim. Sebahat hocama da buradan sevgiler, saygılar 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir